زبان سایت
طراحی و توسعه نرم افزار
طراحی و توسعه نرم افزار

کد نویسی lab view 

کد نویسی lab view

کد نویسی lab view

با توجه به توسعه روزافزون دانش و فناوری و به روز شدن سامانه‌های آزمایشگاهی و صنعتی با روش‌های روز دنیا، نیاز به داشتن سیستم‌هایی با کاربری آسان بسیار مورد هدف می‌باشد. شرکت اوژن اپتیک با تکیه بر کارشناسان مجرب خود اقدام به برنامه‌نویسی و تولید نرم‌افزارهای قوی با کد نویسی lab view  برای سامانه‌های مختلف الکترونیکی، مکانیکی و آزمایشگاهی در حیطه‌های گوناگون اپتیک و لیزر، پردازش سیگنال، کنترل موتور‌های الکتریکی، آنالیز و راه‌اندازی CCD، کالیبراسیون و … کرده است.

کلیه نرم‌افزارهای تولید شده توسط گروه با استفاده از جدید ترین متدهای روز دنیا مثل پایتون ،C , labview کد نویسی شده است و سعی کرده ایم که تمامی نیاز‌های مجموعه را در نظر بگیریم. در این راستا گروه نرم‌افزار سعی کرده است تا محیطی ساده از نرم‌افزار را جهت مدیریت سخت افزار در اختیار کاربر بگذارد. هر یک از نرم‌افزارهای تولید شده امکان خصوصی‌سازی طبق نظر مشتری را دارا است.

نمونه‌هایی از برنامه نویسی نرم‌افزارهای مدیریتی طراحی‌شده توسط گروه نرم‌افزاری ما می‌توانیم:

  • نرم‌افزار راه‌اندازی موتور DC
  • نرم‌افزار بهینه‌سازی سیگنال طیف‌سنج

  • نرم‌افزار راه‌اندازی CCD

  • نرم‌افزار راه‌اندازی جابجاترهای الکترواپتیکی

  • نرم‌افزار رنگ سنجی CRG

  • نرم‌افزار مدیریت و کالیبراسیون طیفی

  • نرم‌افزار راه‌اندازی دوربین‌های ابرطیفی

مشاوران فنی و حرفه‌ای ما با تجزیه‌وتحلیل نیازهای شما به شما کمک خواهند کرد تا راه‌حل‌های مناسب برای نرم‌افزارهای کنترلی خود را انتخاب نمایید.

نه‌تنها مشاوران ما نیازهای شما را درک خواهند کرد بلکه برای پیاده‌سازی آنچه شما نیاز دارید تمام تلاش خود را می‌کنند. با توجه به همه این جزئیات، گروه ما پس از تجزیه‌وتحلیل و ارزیابی عمیق نیازها، معماری و استراتژی پروژه را پیاده‌سازی کرده و مستندات لازم برای طراحی و توسعه اختصاصی نرم‌افزار تهیه می‌کنند.

این شرکت استانداردها و چهارچوب‌های انعطاف‌پذیری را برای هر پروژه (صرف‌نظر از اندازه و یا پیچیدگی پروژه) در زمان و هزینه که هر دو این مسائل از چالش‌های مشتریان ما است فراهم می‌کند. این روش‌های کاربردی برای هر پروژه طراحی و تولید نرم‌افزار، کاملاً اختصاصی هستند تا نرم‌افزاری باکیفیت و قابل‌اطمینان برای شما آماده گردد.

نظر بدهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.