زبان سایت
طراحی و توسعه نرم افزار
طراحی و توسعه نرم افزار

با توجه به توسعه روز افزون دانش و فناوری و به روز شدن سامانه های آزمایشگاهی و صنعتی با روش های روز نیاز به داشتن سیستم هایی  با کاربری ما میتوانیم با تکیه بر کارشناسان مجرب خود اقدام به طراحی و تولید نرم‌افزارهای قوی   برای سامانه های مختلف الکترونیکی، مکانیکی و آزمایشگاهی در حیطه های گوناگون  پردازش سیگنال، کنترل موتور های الکتریکی، آنالیز و راه اندازی CCD، کالیبراسیون و … کرده است. کلیه نرم‌افزار های تولید شده توسط گروه با استفاده از جدید ترین متد های روز دنیا کد نویسی شده است و سعی کرده ایم که تمامی نیاز های مجموعه را در نظر بگیریم اختتر و سریع تر به شدت احساس میشد.  گروه نرم‌افزارو محیط مدیریتی ساده ای در اختیار کاربر بگذاریم. هر یک از نرم‌افزار های تولید شده امکان خصوصی سازی طبق نظر مشتری را دارا میباشد.

نمونه‌هایی از  نرم‌افزارهای مدیریتی طراحی‌شده توسط گروه نرم‌افزاری ما می‌توانیم:

  • نرم‌افزار راه‌اندازی موتور DC

  • نرم‌افزار بهینه‌سازی سیگنال طیف‌سنج

  • نرم‌افزار راه‌اندازی CCD

  • نرم‌افزار راه‌اندازی جابجاتر های الکترو اپتیکی

  • نرم‌افزار رنگ سنجی CRG

  • نرم‌افزار مدیریت و کالیبراسیون طیفی

  • نرم‌افزار راه‌اندازی دوربین‌های ابر طیفی

مهندسین این شرکت به زبان‌های برنامه‌نویسی تحت پلتفرم lab view و دیگر فن‌آوری‌ها مسلط و حرفه‌ای هستند. ازآنجاکه فنّاوری‌های جدید و کارآمد را به‌خوبی شناخته و درک کرده‌ایم. مشاوران فنی و حرفه‌ای ما با تجزیه‌وتحلیل نیازهای شما به شما کمک خواهند کرد تا راه‌حل‌های مناسب برای نرم‌افزارهای کنترلی  خود را انتخاب نماید. نه‌تنها مشاوران ما نیازهای شمارا درک خواهند کرد بلکه برای پیاده‌سازی آنچه شما نیاز دارید تمام تلاش خود را می‌کنند. با توجه به همه این جزئیات، گروه ما پس از تجزیه‌وتحلیل و ارزیابی عمیق نیازها، معماری و استراتژی پروژه را پیاده‌سازی کرده و مستندات لازم برای طراحی و توسعه اختصاصی نرم‌افزار تهیه می‌کنند.

این شرکت استانداردها و چهارچوب‌های انعطاف‌پذیری را برای هر پروژه (صرف‌نظر از اندازه و یا پیچیدگی پروژه) در زمان و هزینه که هر دو این مسائل از چالش‌های مشتریان ما است فراهم می‌کند. این روش‌های کاربردی برای هر پروژه طراحی و تولید نرم‌افزار، کاملاً اختصاصی هستند تا نرم‌افزاری باکیفیت و قابل‌اطمینان برای شما آماده گردد.

 

نظر بدهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.