زبان سایت

UV Fibers

وضعیت محصول: موجود
شناسه محصول:
توضیح مختصر

شرکت اوژن اپتیک  توانایی تامین انواع فیبر های اپتیکی مثل فیبر های تک مد (single mode (SM ، فیبرهلای پلاریزاسیون ( polarization maintaining (PM،چند مد  (multi-mode (MM و فیبر های مخصوص  از انواع نوع های اتصالی FC/PC, FC/APC, or SMA Connectors را دارد.

هر سیستم اپتیکی نیاز دارد که از طریقی نور را به داخل سیستم آنالیز کننده مثلا اسپکترومتر بفرستد . از بهترین انواع هدایت کننده نوری که تواناایی خمش و تعویض در هر شرایط و سیستم اپنیتکی دارد فیبر های اپتیکی میباشند.

دانلود کاتالوگ شرکت

 

فیبر های اپتیکی بکب از مهم ترین تجهیزات روز دنیا هستند که قادر به هدایت تابش میباشند و در انواع طرح ها و روکش ها از جنس های مختفلق اعم از پلاستیک و شیشه طراحی و ساخته شده اند .از این رو شرکت تجهیزات پیشرفته طیف سنجی اوژن توانایی تامین انواع فیبر های اپتیکی مثل فیبر های تک مد (single mode (SM ، فیبرهای پلاریزاسیون ( polarization maintaining (PM،چند مد  (multi-mode (MM و فیبر های مخصوص  از انواع نوع های اتصالی FC/PC, FC/APC, or SMA Connectors را دارد.

 

 

 

محدوده طیفی فیبر های ارائه شده از محدوده فرابنفش (UV) تا مادون قرمزمیانه (MIR)  می باشد. این فیبر های در قطر های مختلف از ۵۰ میکرون تا چند میلی متر در نوع شیشه ای ، پلاستیکی و… می باشد

 

مدت زمان ارائه و تامین فیبر های اپتیکی بسته به نوع ، جنس، کیفیت ؛ قطر از ۳ روز تا ۲ ماه می باشد

نظر بدهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

محصولات مرتبط