زبان سایت

فیبر اپتیکی تک مد(S M F)

وضعیت محصول: موجود
شناسه محصول:
توضیح مختصر

شرکت فناوران فیزیک نور توانایی تامین انواع فیبر های اپتیکی مثل فیبر های تک مد (single mode (SM ، فیبرهلای پلاریزاسیون ( polarization maintaining (PM،چند مد  (multi-mode (MM و فیبر های مخصوص  از انواع نوع های اتصالی FC/PC, FC/APC, or SMA Connectors را دارد.

هر سیستم اپتیکی نیاز دارد که از طریقی نور را به داخل سیستم آنالیز کننده مثلا اسپکترومتر بفرستد . از بهترین انواع هدایت کننده نوری که تواناایی خمش و تعویض در هر شرایط و سیستم اپنیتکی دارد فیبر های اپتیکی میباشند.

شرکت فناوران فیزیک نور توانایی تامین انواع فیبر های اپتیکی مثل فیبر های تک مد (single mode (SM ، فیبرهای پلاریزاسیون ( polarization maintaining (PM،چند مد  (multi-mode (MM و فیبر های مخصوص  از انواع نوع های اتصالی FC/PC, FC/APC, or SMA Connectors را دارد.

محدوده طیفی فیبر های ارائه شده از محدوده فرابنفش (UV) تا مادون قرمزمیانه (MIR)  می باشد. این فیبر های در قطر های مختلف از ۵۰ میکرون تا چند میلی متر در نوع شیشه ای ، پلاستیکی و… می باشد

مدت زمان ارائه و تامین فیبر های اپتیکی بسته به نوع ، جنس، کیفیت ؛ قطر از ۳ روز تا ۲ ماه می باشد 

Fiber Type
SMA-SMA Fiber Patch Cable
Operating Wavelength
400 to 550 nm and 700 to 1000 nm
Core Diameter
Ø10 µm-Ø1500 µm
NA
0.10
Cladding Diameter
125 ± 2µm
Coating Diameter
245 ± 10µm

نظر بدهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

محصولات مرتبط